Rodzinny biznes od zaraz w Poznaniu!

2018-03-01

Franczyza to sposób na własny biznes w oparciu o know-how i realny wkład udostępniany przez franczyzodawcę. W przypadku EURO-SALON Prasowy takim wkładem jest atrakcyjna lokalizacja oraz zabudowany i wyposażony w meble obiekt handlowy. W ramach umowy franczyzowej nasi Partnerzy mogą także liczyć na wysoką - sieciową - marżę ze sprzedaży prasy i pilotaż w pozyskaniu usług takich, jak kolektura LOTTO, terminale do rejestracji i doładowań GSM, czy odbieranie przesyłek z zakupów on-line.

Prowadzone szkolenia dotyczą takich zagadnień jak: obrót prasą, zarządzanie pieniędzmi, ekspozycja towarowa, dobór personelu  i obsługa klienta. Stale zwiększamy też elastyczność oferowanych Franczyzobiorcom warunków współpracy, czego przykładem jest program obniżania niezbędnego kapitału startowego. Polega on na rozłożeniu części płatności za zakupione towary na dogodne, płatne miesięcznie raty.

Elementem, który stale podkreślamy w naszej komunikacji, jest duża autonomia prowadzenia działalności. Franczyzobiorca ma swobodę w ustalaniu cen detalicznych (poza prasą i papierosami) i zatowarowaniu uzupełniającym, ponieważ od samego początku jest posiadaczem towarów handlowych. Dzięki temu może czuć się Partnerem biznesowym bardziej niż agent handlowy, który sprzedaje  towar powierzony. Co ważne, miesięczna opłata franczyzowa nie zależy u nas od obrotów, a jest ustalana jako ryczałt dla całego okresu umownego.

Klasyczną inwestycję EUROKIOSK Sp. z o.o. bierze w większości na siebie w postaci oznaczeń i zabudowy lokalu handlowego oraz wyposażenia go w meble ekspozycyjne. Większość kapitału Franczyzobiorcy przeznaczona jest na zatowarowanie startowe, o wydatkach inwestycyjnych możemy więc mówić w odniesieniu do kasy fiskalnej i opłaty  licencyjnej za wejście do sieci, co stanowi zwykle nie więcej niż 1/4 kapitału startowego. W tym kontekście zwrot z inwestycji może nastąpić już po ok. 6 miesiącach od rozpoczęcia działalności.

UWAGA, NOWOŚĆ - AJENCJA W POZNANIU!

Zainteresowanych prowadzeniem kiosków i salonów prasowych zapraszamy także do współpracy ajencyjnej w wybranych lokalizacjach w Poznaniu.

Poprowadż w pełni wyposażony punkt sprzedaży bez zamrażania kapitału w towarach handlowych!

Jeśli nasza oferta Państwa zainteresowała, zapraszamy do kontaktu pod  numerem telefonu:

501558811


Agencja 2017