Franczyza - pomysł na biznes

Franczyza to doskonały pomysł na dochodowy własny biznes.
Eurokiosk Sp. z o.o. to sieć franczyzowa funkcjonująca na  rynku już od 15 lat. Zarządzamy obecnie kilkudziesięcioma punktami sprzedaży detalicznej w całym kraju.

Działamy w oparciu o ideę franchisingu. Nasi Partnerzy to samodzielni przedsiębiorcy posługujący się identyfikacją wizualizacją, know - how i wyposażeniem umożliwiającym osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu kiosku, salonu prasowego, na europejskim poziomie. W ramach ekspansji sieci EUROKIOSK tworzymy kolejne własne punkty sprzedaży lub adaptujemy istniejące lokale w miejscach o największym przepływie klientów.

Nasze punkty znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach: w pasażach oraz galeriach handlowych marketów, na dworcach, przystankach tramwajowych i autobusowych, przy głównych ulicach i na osiedlach mieszkaniowych.

Wszystko to sprawia, że oferta naszej sieci jest atrakcyjna pod względem handlowym i marketingowym, zarówno dla Franczyzobiorców i Klientów, jak również dostawców  towarów handlowych i reklamodawców.


Zostań franczyzobiorcą

 

Nasze marki:

Na polskim rynku jesteśmy widoczni jako operatorzy uzupełniających się marek rynkowych:

EUROKIOSK, pod którą jesteśmy dostępni w kioskach i wiatokioskach zlokalizowanych w Poznaniu, przy głównych ciągach komunikacyjnych.

EURO-SALON Prasowy, będącą obecnie wiodącą marką naszej sieci. Oznaczamy nią salony prasowe z wejściem do środka, gdzie zapewniamy pełen komfort dokonywanych zakupów. Salony prasowe są zestandaryzowane pod względem wyposażenia i gamy oferowanych towarów. –  Jest to najpopularniejsza wśród naszych franczyzobiorców forma współpracy z nami: www.euro-salon.pl

Pliki do pobrania